O nas

Przedsiębiorstwo REM-BUD Sp. z o.o. to znany producent wyrobów z betonu.

W roku 1965 zostało utworzone Przedsiębiorstwo Ceramiki Budowlanej. Był to zakład wchodzący w skład większego zrzeszenia przedsiębiorstw o profilu remontowo- budowlanym z siedzibą w Poznaniu. W tym czasie (lata 70-te i 80-te) przedsiębiorstwo produkowało elementy betonowe głównie na własne potrzeby związane z realizacją inwestycji w budownictwie. Należały do nich: płyty lotniskowe, płyty Jomb, słupy elektryczne i telefoniczne, ciężkie stropy betonowe.

Obecnie działające Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Betonowych REM-BUD spółka z o. o. jest kontynuatorem i spadkobiercą tych tradycji produkcyjnych. Po roku 1989 i po przekształceniach w całej polskiej gospodarce, nastąpiła zmiana praw własnościowych w przedsiębiorstwie „Cerbudowa”. Majątek firmy został sprzedany spółce REM-BUD, założonej przez pracowników najwyższego szczebla PCB „Cerbudowa”.

Kolejne lata to okres intensywnego rozwoju działalności produkcyjnej. Nowe warunki zaistniałe w otoczeniu przedsiębiorstwa po roku 1989 wymusiły zmianę profilu produkcji. Ciężkie elementy betonowe zostały zastąpione drobnowymiarowymi elementami betonowymi, w tym betonową kostką brukową.

Otwarcie nowego Zakładu Produkcyjnego w Łowiczu (2010 rok) umożliwiło wprowadzenie szeregu innowacji produktowych, procesowych i organizacyjnych. Nowe nisze rynkowe i stale zwiększająca się liczba klientów umożliwiają rozwój przedsiębiorstwa trwający do dnia dzisiejszego.

remBUD

Dlaczego remBUD?

Ponad 30 latdoświadczenia

Innowacyjne technologie

Najwyższa jakość

Ponad 10 mln m2wyprodukowanychnawierzchni

Polski kapitał